معرفی کسب در آمد از سایت vktarget.ru با پرداخت به روبل

معرفی سایت روسی VKtarget

این سایت به کاربران امکان میدهد تا از طریق شبکه های اجتماعی مانند اینستاگرام, تلگرام, توییتر, یوتیوب و . اقدام به دیدن تبلیغات کنند و در ازای آن مبلغی را پرداخت نماید.

چند نکته در ابتدا لازم است که یادآوری کنم:

•   برای دیدن تبلیغات حتما باید حداقل 1 (یا بیشتر) حساب کاربری در صفحات اجتماعی داشته باشید (در ادامه توضیح داده میشود)
  •   برای برداشت درآمدتان از این سایت حتما باید کیف پول شما  قابلیت دریافت روبل را داشته باشد. (در ادامه توضیح کامل هست)
  •   حداقل مبلغ برداشت از این سایت 15 روبل میباشد که کمتر از چند ساعت جمع میشود.
  •   نرم افزار مخصوص موبایل هم داره که میتوانید از گوگل پلی دانلود کنید و بدون نیاز به کامپیوتر فعالیت کنید.

برای شروع اینجا را کلیک نمایید

بعداز وارد شدن با صفحه ای مانند بالا روبرو میشوید که میتوانید با از سمت راست بالا, زبان انگلیسی را انتخاب کنید.

لطفا به ادامه مطلب مراجعه نمایید

ادامه مطلب

معرفی بروکر آلپاری - فارکس و باینری آپشن

کسب درآمد از شبکه های اجتماعی vktarget.ru

سند برداشت از سایتهای معرفی شده

,سایت ,اجتماعی ,vktarget ,روبل ,حداقل ,میشود   ,حتما باید ,دیدن تبلیغات ,این سایت ,که میتوانید

مشخصات

تبلیغات

آخرین ارسال ها

برترین جستجو ها

آخرین جستجو ها

آموزش زبان های خارجه در مشهد چطور با سایت خودم کسب دارمد کنم؟ خدمات پولی احمدی گروه برق شهرستان نقده گاهداد وبلاگ بازی و سرگرمی آموزش طب سوزنی در اصفهان | تضمینی پروژه متلب پوریا هستم کسب رایگان ارز های مجازی |کسب درآمد